bunny
Kdo sem napíše reklamu, nechť zahyne strašnou a krutou smrtí! *psychopatický smích*

Angel - 3.část ZDE


REKONSTRUKCE V MENU ^^''

Červen 2012

4.6 - 14.6 nepřítomnost n___n

3. června 2012 v 19:30 | Christine-chan

Osudný den přišel.
Christine tu 14 dní nebude, takže bych nejspíš měla přednastavit pár článků abyste měli co číst :D
Nebudu se moc rozkecávat :D
jenom chci prostě říct abyste na mně kvůli nepřítomnosti nezapomněli ^^''

( ↓↓ zní to zajímavě, ale líbí se mi to :3 )

Další věcí je, že až se vrátím tak mám nachystaný na dodělání dva designy.
Takže můžete očekávat že je sem potom hodím a můžete si je pak kdokoliv vzít))

Sayonara.

miláčci ^^↓↓

..a moje první písnička od An Cafe ♥

Naruto | Kekkai Genkai

3. června 2012 v 13:35 | Christine-chan
Díky dědičným schopnostem lze vymýšlet mnoho úžasných technik.

Byakugan
Klan: Hyuuga klan
Země: Ohnivá Země; Listová vesnice
Popis: Byakugan, doslova Bílé Oko (nebo Ďáblovo oko) je velmi zvláštní stav oka, které se přirozeně vyskytuje u všech členů tohoto klanu Hyuuga. I když se zdá, že je Byakugan geneticky související se Sharinganem, tak není.

Hyouton
Klan: Neznámý klan
Země: Vodní Země; Mlžná vesnice
Popis: Tento klan dokáže míchat vodu s vítrem a tak vytvořit led, bohužel Haku byl poslední žijící potomek tohoto klanu a tak se přidal k Zabuzovi. Klan byl vyhlazen při občanské válce, kde se všichni obávali tohoto klanu.

Sharingan
Klan: Uchiha klan
Země: Ohnivá Země; Listová vesnice
Popis: Tato schopnost se objevuje jen u některých členů Uchiha klanu. Schopnost spočívá v tom, že oko vlastníka Sharinganu dokáže zkopírovat cizí techniky a ihned je použít.

Shikotsumyaku
Klan: Kaguya klan
Země: Zvučná Země; Zvučná vesnice
Popis: Tato schopnost se objevuje v Kaguya klanu. Vlastníci této schopnosti dokáží ze svých kostí udělat vražednou zbraň a pomocí ní zabít svého protivníka.

Naruto | Pečetě

3. června 2012 v 13:28 | Christine-chan
K provedení techniky ninja potřebuje vytvořit určité kombinace ručních pečetí, které jsou pojmenovány podle zvířat čínského horoskopu. Díky velkému počtu ručních pečetí a jejich všemožné kombinaci existuje skoro nekonečné množství technik k objevení. To platí pouze pro ninjutsu a genjutsu, pro taijutsu nejsou pečetě potřeba uvářet.

Naruto | Jutsu

3. června 2012 v 13:18 | Christine-chan

AMV | The story of Minato and Kushina

2. června 2012 v 16:11 | Christine-chan |  Naruto - AMV

NARUTO - rozcestník

2. června 2012 v 16:03 | Christine-chan
Příběh / Postavy / Techniky / Ostatní

Online - TADY,TADY ,TADY
Manga - TADY

Avatary / Animace / Obrázky / Komixy / AMV

Gomen za nepřehlednost ^^''

2. června 2012 v 15:51 | Christine-chan |  Diary
Na blogu teď vládne chaos XD pracuju na rozcestnících, který chci udělat hlavně u anime.
Takže zkuste aspoň do zítřka přehlížet tu nepřehlednost ^^

Naruto | Techniky

2. června 2012 v 15:35 | Christine-chan


Naruto | Příběh (klady a zápory)

2. června 2012 v 15:24 | Christine-chan

Příběh

Před dvanácti lety zaútočil na skrytou vesnici ninjů - Konohu (Listovou), devítiocasý lišcí démon - Kyuubi. Ten dokázal jediným švihem svých ocasů drtit hory a vyvolat tsunami. Zničil téměř celou vesnici, než jej jeden geniální shinobi - Čtvrtý Hokage ( Minato Namikaze), porazil. A poté zemřel. Ani Čtvrtý Hokage však nedokázal démona zabít, proto jej zaklel do právě narozeného chlapce. Tím chlapcem byl Naruto.
Uplynulo 12 let, Naruto vyrostl. O svém prokletí nemá ani páru, což ovšem neplatí pro ostatní vesničany, kteří v něm stále vidí to monstrum, které zničilo jejich domovy a povraždilo jejich příbuzné.
Právě kvůli tomu je Naruto stále osamělý, bez přátel, bez příbuzných, bez lásky. Aby na sebe upoutal pozornost, neustále provádí všelijaké darebárny, provokuje koho může, ale to jeho situaci spíš přitěžuje. Navíc je totálně neschopný, na akademii jen taktak prolézá a jako jediný ze studentů už po několikáté nezvládl maturitu. Zdá se, že Naruto je od začátku ztracená existence. Jediný, kdo Narutajakž takž bere na vědomí, je jeho učitel z Akademie - Iruka, jemuž Kyuubi také zabil rodiče.
Celý popis zde: http://

Klady

Postavy
Někomu se to nemusí na první pohled zdát, ale postavy a jejich charaktery jsou v tomto anime ve skutečnosti dost propracované.I přesto že většina hlavních hrdinů jsou 12-13leté děti, je až k udivení na jaké úrovni jejich charektery jsou.Hrdiny v tomto příběhu můžete buď milovat a nebo nenávidět.Málokterá postava vám ale bude lhostejná:)

Souboje
Narutoje akční příběh, kdo nemá rád souboje, raději by měl dát ruce pryč. Boje, potyčky a rvačky, to je totiž to, o co většinou jde. Epizodu, kde se rozdávají pořádné rány nenajdete. Hlavním lákadlem však není ani tak "proč", ale "jak". Souboje jsou totiž absolutně dokonalé, jak zpracováním samotných stylů, tak samozřejmě i animačním provedením.

Hudba
Další věcí která vás donutí být posedlý Narutem je hudební doprovod neboli soundtrack (opening či ending), který osobně považuji za nejlepší anime soundtrack vůbec. Hudba krásně podkresluje situaci, nikdy však nepůsobí rušivě a graduje celkový dojem ze scény. Při písních "Sadness and Sorrow" a " Hinata vs. Neji " vždycky budete brečet, stejně jako při bouřlivých bojových skladbách "The Rising Fight" nebo "Strong and Strike" se vás zmocní touha někam vyběhnout a pořádně si zakřičet. Většina písní zní výborně také sama o sobě, bez obrazového doprovodu, což se u soundtracků málokdy slyší. Jediným ''mínusem'' jsou endingy, které nejsou už tak dobré jako openingy.Je to i díky tomu že některé endingy jsou dost falešné.
Vtip
Naruto je komedie, proč jej tedy mám chválit, že je vtipný? Ono totiž jsou komedie a komedie - u těch prvních jen zíráte a nechápete, čemu se vlastně máte smát, u druhých se řežete téměř v jednom kuse. Naruto patří právě do té druhé skupiny. Samozřejmě nečekejte žádné intelektuální fóry, většina srandy spočívá v nejrůznějších grimásách, držkopádech a zesměšňování stokrát ohraných "cool" situací. A pak je tady ještě jedna věc - ta se týká samotných postav. Dá se to přirovnat snad jen k Zeměploše - někdo před Knihovníkem řekne "co tu dělá ta opice" a i když se ještě nic nestane, vy už se smějete, protože si umíte živě představit, co bude následovat. Podobně to funguje i v Narutovi. Už jen to, když Shikamaru složí ruce ve vás vyvolá úsměv, protože "teď to teprve začne".

Zápory

1. Zdržovačky
2. Nelogičnost a nesmrtelnost