bunny
Kdo sem napíše reklamu, nechť zahyne strašnou a krutou smrtí! *psychopatický smích*

Angel - 3.část ZDE


REKONSTRUKCE V MENU ^^''

Říjen 2011

O blogu + mapa blogu!

30. října 2011 v 12:42 | Christine-chan

l Me l

Tak nějak všechno z mýho osobního života.

Diary- ..deníček :D (nečekaně :D) všechny moje nápady,myšlenky i bezvýznamný kecy.
Gallery- fotky- na kterých jsem já (brr) nebo ostatní fotky co jsem fotila (příroda atd..)
Style- oblečení co mě zaujalo
Story- příběh ,,Angel'' který teď píšu.Zatím má 8 částí a co nejdřív ho zveřejním))

l Anime l

Všechna moje oblíbená anime + Japonsko
(přibývají další a další)

l Music l

Hudba,která se mi líbí ( přibývá další a další)

l Affs l

Přihláška + seznam spřátelených blogů. :)
Většinou spřáteluju se všema, až na nějaký vyjímky XD

Spřáteluji jestliže: máš blog o anime (především o Narutovi ;D), blog o hudbě (nepočítám ''umělce'' z MTV..Selena Gomez,Lady Gaga,Bieber..), máš pěkný dess,přehledné menu a zajímavé články,jsi na blogu aktivní.

Nespřáteluji jestliže: máš blog se zkopírovanými články bez zdroje,nepřehledné menu, nejsi aktivní,nesmyslné články nebo se mi tvůj blog prostě nelíbí.

l Other l

Ostatní věci..

l Icons l

Ikonky- (moje,ikonky fanclubů..)
Pokud spřátelíš nebo napíšeš, může tam být i tvoje.

Co je to Naruto ?

29. října 2011 v 13:22 | Christine-chan |  Naruto
Co je to Naruto?
Naruto je animovaný seriál založený na japonském komixu (manga) vytvořený Masashi Kishimotem. Anime i manga v Japonsku vychází dodnes. Licenci na tento seriál zakoupilo mnoho jiných zahraničních zemí a proto můžete najít mangu či DVD Naruta třeba i v amerických policích a anime je vysíláno třeba i na Filipínách. U nás v Čechách se Naruto jednu dobu vysílal na dětské stanici Jetix (dnes již Disney Channel) a stále se vysílá na kanálu Animax.
Před 13 lety
Příběh začíná již před 13 lety, v den, kdy napadl devítiocasý líščí démon Konohu. Démon pouhým mávnutím ocasu drtil skály a stromy, demoloval kousek po kousku celou vesnici. Všichni ninjové z Listové proti němu bojovali, ale nic nezmohli. Byli bezmocní a jediný, kdo mohl něco udělat, byl Čtvrtý Hokage, avšak za cenu vlastního života. Hokage zapečetil strašlivého démona do sotva narozeného dítěte. Tím byl spečetěn osud jak Hokageho, tak i malého chlapce jménem Naruto.
O 13 let později
Naruto je hyperaktivní chlapec, který vyrůstá bez rodičů a studuje v místní akademii pro budoucí ninji. Akademii na druhý pokus dokončí a stává se z něj Genin. Naruto je pevně odhodlán překonat všechny Hokage a stát se tím nejlepším, co kdy v Listové byl. Ale mezitím ho čeká mnoho nebezpečných dobrodružství. Mezi další hlavní hrdiny se řadí jeho úhlavní rival a přítel Sasuke Uchiha a Narutova láska Sakura Haruno.
Shippuuden
Shippuuden se odehrává o 2 a půl roku později. Naruto pod tréninkem Jiraiyi zesílil a naučil se novou techniku. Po návratu do Konohy ho vítají přátelé ale i nové mise. Čekají ho nová, smrtelně nebezpečná dobrodružství v čele s tajemnou organizací Akatsuki. Co je organizace zač a proč jdou po Narutovi a všech ostatních Jinchuuriki? Záchrání Naruto svého tehdejšího přítele? Kdo všechno položí život pro ochranu dobra? To vše a mnohem více se dozvíte v sérii Shippuuden, která v Japonsku běží od roku 2007 dodnes!

Japonsko - země vycházejícího slunce

28. října 2011 v 18:25 | Christine-chan |  Japan
Podle tradiční japonské mytologie bylo Japonsko založeno v 7. století původním císařem Jimmu. Během 5. a 6. století byly zavedeny čínské písmo a buddhismus spolu s ostatními aspekty čínské kultury nejprve prostřednictvím Korejského poloostrova a později přímo z Číny. Císařové byli formálními vládci, nicméně skutečná moc byla obvykle v rukou mocné dvorské šlechty, regentů nebo šógunů (vojenských správců).
Původní politická struktura zajišťovala, že když byla válka mezi rivaly skončena, vítězný šógun se přesunul do hlavního města Heian (plný název je Heiankjóto, 'kjóto', což znamená hlavní město a plný název je zkrácen jen na příponu, dnešní Kjóto), kde z milosti císaře (s jeho formálním souhlasem) vládl. V roce 1185 generál Minamoto no Joritomo jako první porušil tuto tradici, odmítl se přesunout a následně vládl z Kamakury na jih od dnešní Jokohamy. Šógunát Kamakura byl poměrně stabilní, nicméně Japonsko poměrně záhy upadlo do sporů mezi jednotlivými frakcemi a následné období je známo jako období Sengoku neboli "období válčících států". V roce 1600 v bitvě u Sekigahary šógun Tokugawa Iejasu buď porazil nebo přijal za spojence všechny své nepřátele a zformoval šógunát Tokugawa v malé rybářské vesničce Edo (původně přepisováno též jako "Jeddo"), která je dnes známá jako Tokio (východní hlavní město).

Buddhismus v Japonsku

Buddhismus v Japonsku lze rozdělit do zhruba tří čistě orientačních period; do období Nara (do roku 794), období Heian (794-1184) a poheianského období (od roku 1185 až po současnost). Buddhismus se do Japonska dostal z Koreje a dnes jsou zde nejrozšířenější tři formy buddhistického učení: zen, amidismus a Ničirenův buddhismus. Pro japonské obyvatele je typické, že se hlásí jak k buddhismu, tak k šintoismu.

Zajímavosti

Mezi nejznámější japonské výrazy patří například sakura (japonská třešeň), kimono (tradiční japonský oděv), samuraj (bojovník), karate (bojové umění), kamikaze (sebevražední letci), harakiri (sebevražda mečem), gejša (společnice), ikebana (umění aranžování květin), bonsaj (malý strom; jejich vzhled je však stejný jako u velkých stromů), origami (skládačky z papíru) a katana (japonský samurajský meč).


Původní Naruto

28. října 2011 v 17:58 | Christine-chan |  Naruto

REKLAMY

28. října 2011 v 17:55 | Christine-chan |  Reklamy
Jenom tady.
Jinde je mažu ;P

Spřátelení

28. října 2011 v 17:45 | Christine-chan |  Wanna be ?
  1. Přezdívka
  2. Adresa blogu
  3. O čem blog máš
---

Aspoň 2x týdně tu nech nějaký koment ;))
Jestli blog rušíš,pozastavuješ,stěhuješ.. DEJ MI VĚDĚT!

Diplomy nedělám.

Druhý blog.

28. října 2011 v 17:29 | Christine-chan |  Diary

Yokoso ! ^^


Zdravím!))
Co říct..kdyby se někdo z vás na blogu nevyznal XD tak je jedna velká kapitola My life rozdělená do dalších podkapitol,chápete ne ?
Asi vám neřeknu, o čem přesně blog je..on totiž o ničem konkrétním není.
Autorka blogu Christine-chan je doslova ,,zažraná'' do Naruta a dalších anime.Zbožňuje japonsko a japonskou hudbu.
Velkou část jejího života tvoří kapela Tokio Hotel (blablabla,vaše debilní kecy si nechte ;D) kterou začala poslouchat když jí bylo 8 let.Přes TH se nějak dostala ke screamu..dál následoval hardcore,deathcore a metalcore (Asking Alexandria,BMTH,Alesana,Blessthefall...)
Taky podlehla emo stylu ( opět si nechte názor pro sebe -__-'')
Miluje sladkosti a cheeseburhery))
..
Btw, můj první blog neruším !! --> humanoidth.blog.cz